Без категорії

 

Увага, племінний огляд!

Вся інформація в розділі Виставки-Племінний огляд або за посиланням

Увага! Нова редакція племінного положення КСУ

Шановні члени Кіровоградського обласного осередку КСУ!

Звертаємо увагу, що прийнято нову редакцію племінного положення.

http://uku.com.ua/polozheniya/plem_work/plem_polozh_2019.html

Дана редакція набуває чинності з 01.01.2019 р.

Рекомендуємо ознайомитися зі змінами!

 

Не пропустіть!Міжнародні виставки у м. Київ!

Міжнародні виставки собак усіх порід

«Золота Пектораль 2018» 24 серпня 

«КУБОК ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ» 25 серпня

«Злато Скіфів 2018» 26 серпня

запрошують вас до Києва!!!!

 

24, 25 та 26 серпня в Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті 15 в м. Києві!!!

В рамках міжнародних виставок пройдуть також монопородні виставки та клубні чемпіонати з окремих порід: 

24/08/2018

Східноєвропейська Вівчарка, імецька Вівчарка, Зененхунди, Американський Стафорширський Тер`єр, Вельш Коргі Пемброк

Золотистий Ретривер, Лабрадор Ретривер, Бігль, Такси

Російський Чорний Тер`єр – Чемпіонат Міжнародного Породного Клубу (ICBRT)

26/08/2018

Італійський Кане Корсо, Тибетський Мастиф, Сибірський Хаскі, Мопс

Йоркширський Тер`єр, Мініатюрний Пінчер, Чихуахуа 

Німецький Дог (Клубна виставка)

За один вікенд ви зможете отримати не тільки Титул Національного Чемпіона України за один вікенд, 

а також титул ЧЕМПІОНА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ!

Реєстрація за першим тарифним періодом до 30 червня!!!

Інформація про виставку: http://uku.com.ua/shows_champ/cacib_august.html

Он-лайн реєстраціяwww.mydogex.com

 

 

Виставка САС-КСУ м.Кривий Ріг

1го травня в м.Кривий Ріг відбулась сертифікатна виставка всіх порід рангу САС.

Результати собак відділення:

Йоркширський тер’єр

Фото Карины Сипливец.

Zoltan SILVER MILANY Pride  — відмінно, CAC
Missouri Petty Milany Pride — відмінно-2
Експерт — Шиян Т.Ю.

Власник — Сіплівець К.

 

 

 


Акіта іну

Фото Марии Корнийчук.

IKIRU ASSARI-GO NAMITORI  — САС, BOB

DENSETSU MAMORU  — JCAC, BOS

Власник — Корнійчук М.

 

 

 


 

Лабрадор ретрівер

KORA

Моно — відмінно-2,R.CAC

Експерт — Гончарук О.А.

САС- відмінно 3/5

Експерт — Шиян Т.Ю.

Власник — Речкіна Я.


Джек рассел тер’єр

Euphoria Maska-Hunter  — ВП-1, Краще Цуценя Породи

Власник — Іванченко А. 

Absolute Glory Maska-Hunter  — відмінно-1,САС
Lovely-Orange Effect Infinity — відмінно-1,САС
L’etoile Ju Catherine Deneuve — відмінно, САС, ЛС,BOB

Власник — Яровий А.


Сибірський хаскі

Моно.
Charm Of Nord Blackberry — відмінно 3/4
Charm Of Nord Adele Ice N Flame — відмінно 2/4 R. CAC

Власник — Ігнатьєв Д.

Фото Виктории Казаковой.

EMINENT SHAGGY LAND  — відмінно-1, САС, Краща Сука, ВОВ — новий 2хЧу та Кращий представник породи в Україні!

Власник Казакова В.

Експерт — MATEJEVIĆ NENAD 

 

 

 

 

CAC

Charm Of Nord Blackberry  — відмінно 3/4
Charm Of Nord Adele Ice N Flame — відмінно, САС, Краща Сука, BOS 

Власник — Ігнатьєв Д.

Експерт — Гончарук О.А.


Вельш коргі пемброк

NEVER SAY NEVER FAIRY FOX -відмінно, САС

NARNIA FAIRY FOX — відмінно,RCAC


Вітаємо переможців та учасників!

Міжнародні виставки м.Київ 28-29 квітня 2018

Пекінес

28.04.2018г. 
Фото Татьяны Плахотнюк.Judge:Cassandre Mattera (France)
CELENTANO LUSKY LAND-CAC, CACIB, BOB, BIG-9 — III!

 

 

 

29 04.2018г.

Фото Татьяны Плахотнюк.

Judge -Anne Sume (Estonia)

CELENTANO LUSKY LAND-CAC, CACIB, BOB, BIG-9 — II!

Власник та заводчик — Плахотнюк Тетяна

 

 


Бультер’єр стандартний

28.04.18

Judge: Savvas Shiapanis ( Cyprus)

Conor Notorious Mithgard —   CAC,R.CACIB

29.04.18
Judge: Denis Kuzelj ( Bulgaria)

Conor Notorious Mithgard —   CAC,R.CACIB

 

Власник — Козлова Інна


Вітаємо учасників та переможців найчисленніших виставок України!

Увага! Готові родоводи!

Шановні члени клубу, до уваги список родоводів, що чекають на вас у відділенні!

Список

Готові родоводи у відділенні — 02.05

Американська акіта Івченко Є.
АСТ Баралюк Є.
Бернський зенненхунд Семенів Ю.
Дратхаар Волченко О.
Йоркширськй тер’єр Сіплівець К.
Кане корсо Назаренко А.-Зачепа Л.
Кане корсо Тищенко П.
КО Виноградов С.А.
Лабрадор Будун А.
Лабрадор Власик Я.
Лабрадор Іванова Н.
Лабрадор Колесникова Г.
Лабрадор Куліш Р.
Лабрадор Макодзеба Р.
Лабрадор Савченко Є.
Лабрадор Шепотинник В.
Маламут Колос Т.
Маламут Хмура О.
Мопс Фростовська Т.
НО д/ш Решетнікова Л.
НО Костенко М.
НО Сіроклин Ю.
НО Фомін Сергій
Ньюфаундленд Оніані Є.
Ротвейлер Дуброва Л.
РЧТ Новітська Н.
САО Бевзюк М.
САО Богачук В.
САО Гудима В.
САО Пустовіт А.
САО Шарков С.
САО Шарков С.
Сенбернар Малинович В.
Сибірський хаскі Штолін В.
Цвенгпінчер Бузуляк С.
Шетландська вівчарка Красногорова Т.
Ягдтер’єр Савельєв О.

Розклад підготовки до виставки САС м.Кропивницький

Підготовка до виставки буде проводитися по неділях в квітні місяці у наступні дні: 22, 29, квітня 2018 року
(Дати тренувань на початку травня будуть оголошені додатково)

Розклад тренувань:
   10.00 до 11.00 Великі породи собак (кавказька, середньоазіатська вівчарка, сенбернар, німецький дог, ньюфаундленд, чорний тер’єр, східно-європейська вівчарка, німецька вівчарка, аляскинський маламут, кане корсо, ротвейлер, американська акіта і ін.)

11.00 — 12.00 Середні собаки (самоїд, сибірський хаскі, акіта-іну, басенджи, американський стаффордширський тер’єр, вельш коргі пемброк, дратхаар, курцхаар, західно-сибірські лайка, російсько-європейська лайка, золотистий ретривер, лабрадор ретривер та інші)

12.00 13.00 Малі породи собак (джек рассел тер’єр, йоркширський тер’єр, німецький ягдтерьер, шпіц цверг / той померанський, французький бульдог, ши-тцу, чіхуахуа, мопс, мальтезе та інші)

Примітка: Для бажаючих додаткові індивідуальні заняття з підготовки до виставки проводять досвідчені інструктори і хендлери:
Казакова Вікторія 095 8241060

Зеленіна Анна 066 233 7006

Кузьменко Ірина 05 0693 5470

Костенко Марія 066 755 60 63

Іваненченко Настя 066 775 5691

Мунтян Тетяна 095 1646 478

Сіплівець Каріна 095 048 8976

Хрустальова Ірина 099 907 45 40;066 025 60 30;096 979 12 13

Остаточні списки!

Остаточні списки учасників
 
 
 
 

Документы в клубе — март,2018

Приглашаем получить готовые родословные!

Кравченко Дмитрий, немецкая овчарка
Онищенко Николай, аляскинский маламут
Лифоренко Надежда, немецкая овчарка д\ш
Новицкая Наталья, РЧТ
Виноградов Сергей, кавказская овчарка
Колос Татьяна, аляскинский маламут
Семенив Юлия, бернский зенненхунд
Садовенко Виталий, такса г\ш
Пузырь Александр, дратхаар
Крюк Юлия, цвергшпиц
Фомин Сергей, немцкая овчарка
Гаврош Николай, лабрадор
Савенко Олег, бигль
Лучакова Ирина, бивер йорк
Саченко Евгений, лабрадор
Краснова Татьяна, Шетланская овчарка
Назаренко А.-Зачепа Л, кане корсо
Шапка Сергей, САО
Сироклын Юрий, немецкая овчарка